Długopis

Czym zmyć długopis ze skóry?

Plamy z atramentu lub ślady długopisu na skórzanej tapicerce nalezą do najbardziej irytujących i jednocześnie najtrudniejszych do usunięcia. Szczególnie jasna tapicerka po potraktowaniu jej długopisem, prezentuje się wyjątkowo nieestetycznie. Na szczęście, w dobie zaawansowanych technologii, właściciele skórzanej tapicerki mają czym zmyć długopis ze skóry. Wystarczy sięgnąć po dedykowane produkty do pielęgnacji skórzanych mebli i tapicerek.

Usunięcie śladów po długopisie nie zawsze jest łatwe. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że:

  • usuniecie niewielkiej kreski, jest znacznie prostsze, niż wyczyszczenie długiej rysy na większej powierzchni tapicerki,

  • najłatwiej usuwa się świeże plamy po długopisie,

  • stosowanie „domowych” metod czyszczenia tapicerki znacznie zmniejsza szansę na usunięcie śladów długopisu za pomocą profesjonalnych środków.

Profesjonalne środki do pielęgnacji zamiast domowych metod

Zamiast stosować metody naszych babć, jak ocet, spirytus czy cytryna, najlepiej od razu sięgnąć po profesjonalne preparaty do czyszczenia. Czym zmyć długopis ze skóry? Niezastąpionym rozwiązaniem okazuje się MAGIC INC ROLLER PLUS, który nie tylko doskonale radzi sobie ze wszelkimi śladami tuszu czy atramentu, ale jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla skórzanej tapicerki, nie powodując odbarwień czy innych uszkodzeń. Po wyczyszczeniu dane miejsce należy zabezpieczyć – najlepiej środkiem Protection Cream, a następnie jeszcze raz wyczyścić całą tapicerkę, wykorzystując w tym celu zestaw KERASOFT. Efekt gwarantowany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl