O nas

LCK Polska (LCK Polska, ul. Gen. Waltera Jankiego 178, Katowice)

LCK – naturalne produkty do czyszczenia, konserwacji Mebli i Tapicerki.
Marka LCK znana na całym świecie od 1984 roku!
Nasza firma zajmuje się jako jedyna na świecie produkcją i dystrybucją naturalnych, profesjonalnych środków czyszczących i konserwujących dla skóry, tkanin, drewna, kamienia oraz innych powierzchni.
Dodatkowo oferujemy profesjonalny serwis czyszczący dla fabryk, salonów meblowych, samochodowych, myjni, biur, hoteli i klientów indywidualnych oraz serwis renowacji skór.

Profesjonalna kadra – Szkolenia
Na profesjonalizm naszych pracowników i szkoleniowców wpływa przede wszystkim bardzo duża ilość szkoleń oraz praktyka zdobyta pod okiem najlepszych fachowców w siedzibie głównej w Niemczech.
Dzięki nabytym doświadczeniom, mamy możliwość prowadzenia i organizacji szkoleń z zakresu czyszczenia i konserwacji skóry oraz tkanin jak i renowacji skórzanych tapicerek samochodowych, meblowych oraz galanterii.
Szkolenia odbywają się w ustalonych terminach oraz miejscach. Istnieje możliwość szkoleń indywidualnych.

Skóra – najpiękniejsza dekoracja
Dobrze pielęgnowane meble zachowają swój pierwotny wygląd przez wiele lat. Naturalna skóra potrzebuje właściwej pielęgnacji, dlatego nasze produkty powstają tylko i wyłącznie na bazie naturalnych, nieszkodliwych dla skóry środków. Mebel wykończony skórą podnosi prestiż i elegancję każdego wnętrza, musi on jednak być starannie i regularnie pielęgnowany.

Ekskluzywne meble wymagają specjalnej pielęgnacji!
Używając produktów LCK zapewniają Państwo swoim meblom najlepszą pielęgnację. Aby zachować pierwotny stan swoich mebli należy używać tylko profesjonalnych środków czyszczących i pielęgnujących. Należy również pamiętać, aby umieścić swoje meble tak żeby nie były bezpośrednio narażone na negatywne działanie promieni słonecznych czy źródeł ciepła takich jak kaloryfer, grzejnik itp.

Wiesz, że posiadając mebel firmy:
Rolf Benz, KOINOR, NIERI, COR, Walter Knoll, De Sede, Elastoform, Weco, Gepade, Beldivani, Team by Wellis możesz pielęgnować go tylko naszymi środkami?
Posiadając samochód tapicerowany skóra marki: Porsche, Audi, BMW i całej VW Group – możesz pielęgnować jego wnętrze wyłącznie oryginalnymi produktami lub produktami LCK. Środki do pielęgnacji LCK są przebadane i dopuszczone do używania przez wiodących producentów samochodów:
Mercedes, Jaguar, Mitsubishi, Peugeot, Citroen, Alfa Romeo, Lancia, Chrysler.
Nasze środki używa również Lufthansa, Condor, LTU, City Line.

Produkty LCK zawsze na najwyższym standardzie!
Od ponad 30 lat tworzymy najwyższej klasy produkty. Jesteśmy czołowym i najchętniej wybieranym producentem środków pielęgnacyjnych do skór, a także tworzywa, kamienia i drewna.
Każdego dnia trwają badania za pomocą, których udoskonalamy nasze produkty. Produkty LCK od początku tworzymy z myślą o kliencie i jego potrzebach, dlatego udoskonalamy technologie czyszczące, chroniące i pielęgnujące.

Najwyższa jakość potwierdzona przez największych!
Jakość naszych produktów potwierdzona jest poprzez serie testów na uniwersytecie „Gerberschule Reutlingen” jak i „LGA (Landesgewerbenanstalt) Bayern”. Dermatologiczne testy potwierdziły najwyższe bezpieczeństwo naszych środków w stosunku do skóry, co jest głównym powodem tak obszernej listy referencyjnej, jaką posiadamy.

Obsługa klienta!
Najwyższa jakość, trwałość i efektywność to cecha charakterystyczna dla naszych produktów, dlatego też dla potrzeb klienta stworzyliśmy własny serwis pielęgnacyjno-naprawczy za pomocą, którego dojeżdżamy bezpośrednio do klienta, doradzamy telefonicznie, pomagamy wybrać właściwy produkt dla Państwa potrzeb, udzielamy cennych wskazówek odnośnie czyszczenia i pielęgnacji mebli. Posiadamy również ofertę dla salonów meblowych oraz producentów mebli tapicerowanych w zakresie naprawy i konserwacji mebli ze skóry.

Zapraszamy do współpracy!