Nasze rekomendacje

Produkty LCK są rekomendowane między innymi przez:


Audi − niemiecki producent samochodów osobowych z siedzibą w Ingolstadt w Bawarii, należący do koncernu Volkswagen AG. Założony w 1909 roku przez Augusta Horcha.
BMW – niemiecki koncern motoryzacyjny produkujący samochody osobowe, motocykle, skutery oraz silniki od 1916 roku
Porsche AG − niemiecka marka produkująca samochody sportowe oraz luksusowe samochody osobowe założona w 1931 roku przez Ferdinanda Porsche.

Niemiecki producent samochodów produkowanych przez koncern Volkswage AG od 1937 roku.
W skład koncernu Volkswagen wchodzą marki: Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, SEAT, Škoda, Scania, MAN.Polski producent mebli posiada znaczny udział w krajowym rynku jak i eksportuje swoje produkty do kilkunastu innych krajów świata. Firma Krysiak istnieje od 1990 roku, jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.Jeden z najstarszych polskich producentów kuchni na zamówienie. Firma powstała w Polsce 1968 roku, dziś znana jest na całym świecie. Firma słynie nie tylko z solidności, ale również z unikalnego designu oraz szerokiego asortymentu kuchni, mebli oraz wyposażenia wnętrza.

Niemiecki producent mebli tapicerowanych i skrzyniowych założony w 1940 roku. Firma do dnia dzisiejszego jest firmą rodzinną. Cechują ja nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także fakt, że nieprzerwanie meble produkowane są w Niemczech. Firma wchodzi w skład Hüls group.Firma KOINOR powstała w 1950 roku w Niemczech. Nazwa firmy została zaczerpnięta z prawie 100 karatowego diamentu "Koh-i-Noor". Solidna jakoś wykonania, nowoczesny design sprawia, że marka KOINOR jest rozpoznawalna w ponad 30 krajach na świecie!Jedna z najsolidniejszych Niemieckich firm produkujących meble tapicerowane. Tradycja firmy sięga lat 30 XX wieku, jednak oficjalna marka ROLF BENZ została założona w 1964 roku. ROLF BENZ wchodzi w skład jednej z największych grup meblowych na świecie Hüls group.Firma COR znana również jako Interlübke została założona w 1954 roku w Niemczech.
Marka znana i rozpoznawana jest w wielu krajach na całym świecie.


Solidna Szwajcarska firma zajmująca się produkcją mebli od pokoleń, jednak oficjalna marka de Sede powstała dopiero w roku 1965. Marka rozpoznawana w ponad 40 krajach świata!


Jedna z najbardziej prestiżowych włoski firm meblowych. Produkcja mebli zaczęła się w 1929 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Firma stawia na włoski styl i wysoką jakoś wykonania.
Lufthansa (Deutsche Lufthansa AG) – największy niemiecki przewoźnik lotniczy założony w 1953 roku. Lufthansa jest liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance. Flota Lufthansy liczy w chwili obecnej ponad 300 samolotów.


Najwyższą jakość produktów LCK gwarantuje również uzyskany przez firmę prestiżowy certyfikat Deutsche Gütegemeinschaft Möbel.


Polipol to jeden z czołowych producentów mebli tapicerowanych w Europie. Firma, której główne hasło brzmi „Polipol – ludzie i meble” z sukcesem realizuje swoją działalność od blisko 30 lat. Stawiając człowieka i jego potrzeby na pierwszym planie, tworzy produkty dla całych rodzin, dostosowane do ich stylu życia, wpierające komunikację i zapewniające pełną wygodę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl