LUX Service

Profesjonalne czyszczenie, konserwacja i naprawa skór

Naturalne skóry odznaczają się nie tylko unikalnym charakterem, ale mają także swoją specyfikę. Jak każdy mebel czy element garderoby noszą ślady użytkowania – mogą być poplamione, wytarte czy uszkodzone. Dodatkowo podlegają procesowi starzenia, każdego dnia będąc narażane na niekorzystne warunki spowodowane przez światło, ciepło oraz wilgoć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osobom z całej polski, które chciałyby zniwelować oznaki działania czasu i przywrócić skórze nieskazitelny wygląd, stworzyliśmy LCK LUX Service.
Nasi specjaliści zajmują się naprawami skór już ponad 20 lat - dojeżdżamy do klienta i świadczymy usługi między innymi z zakresu:

  • naprawa skór,
  • pielęgnacja i renowacja mebli skórzanych,
  • konserwacja skórzanej tapicerki samochodowej.

Nasza wykwalifikowana kadra kompleksowo wykonuje usługi konserwacji skóry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość technik i preparatów wykorzystywanych przy czyszczeniu skóry naturalnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia i plamy bez ingerencji w strukturę materiału, przywracając skórze nienaganny wygląd. 

Szeroka gama wysokiej jakości usług

Naszą specjalnością jest profesjonalna regeneracja oraz konserwacja mebli skórzanych, ale zajmujemy się również pielęgnacją skóry samochodowej. Skóry licowe, lakierowane oraz nielakierowane czyścimy i impregnujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych środków, które nie tylko pozwalają zachować materiałowi naturalną elastyczność i miękkość, ale także wydatnie redukują płowienie i chronią skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Każda wykonywana przez nas usługa, czy to naprawa foteli skórzanych, czyszczenie kanapy czy odnawianie tapicerki skórzanej jest zawsze przeprowadzana z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale – nasi pracownicy rozwiązują nawet najtrudniejsze problemy dotyczące otarć, plam czy uszkodzeń mechanicznych.

Posiadasz zniszczone obuwie, odzież lub inne rzeczy ze skóry?

Wyślij do nas zdjęcie na adres serwis@lck.com.pl lub zadzwoń, a otrzymasz od nas darmową wycenę naprawy tych uszkodzeń, a jeżeli będziemy dysponować zdjęciami przed i po podobnych uszkodzeń to wyślemy Ci je do wglądu.

Galanterie, obuwie, odzież naprawiamy u nas w firmie, dlatego nieważne gdzie Mieszkasz, bo nie Musisz do nas przyjeżdżać wystarczy, że je Spakujesz i Wyślesz. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl